Úterý 31. březen 2020
Svátek má Kvido

Teplice – V nákupním centru Galerie Teplice se v sobotu otevře první Mi Store v Teplicích a jeden z prvních v Česku. Pro zákazníky jsou připravené lákavé akce.

Každý zákazník si bude moci koupit jeden zlevněný produkt. Dají se očekávat obří fronty. Proč? Například mobilní telefon Redmi Note 4 se bude prodávat za 500 korun. K dispozici bude takových 20 kusů. Originální cena je 4490 korun. Za tři stovky si bude moci prvních 30 zákazníků koupit Redmi S2 s původní cenou 4390 korun.

Slevy budou třeba i na sportovní hodinky Amazfit Bip, na které bude stačit místo 1990 korun 200 korun. Připraveno jich bude třicet. Nejvíce bude téměř zdarma sluchátek Mi In-Ear Headphones. Rovná tisícovka nových majitelů si je bude moci pořídit za pouhou jednu korunu. Jejich cena je přitom běžně 249 korun.

Slevy budou i na další produkty, celkově pro prvních 1140 zákazníků. Slavnostní otevření obchodu se odehraje 14. července od 11 hodin. Součástí bude také soutěž o další hodnotné ceny a celodenní slevy 30 procent na vše.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací