Pátek 25. květen 2018
Svátek má Viola

Havraň, Most – Provozovatelé skokanského areálu Jumpark určeného pro akrobatické sporty, který najdete na bývalém koupališti v Havrani, ukázali vizualizaci nového projektu Jumpark na Matyldě.

Jde o možnost, kam přestěhovat jedinečné sportoviště, které má daleký přesah mimo okres Most. „Stávající areál už nejsme schopni udržovat. Molitanový dopad se neosvědčil a chátrá na slunci. Tak jsme se rozhodli přestěhovat můstek, trampolíny s molitanovou jámou a raily na mosteckého jezero Matylda,“ uvádějí provozovatelé areálu důvody, proč hledají nové místo.

Zatím je čekají potřebná jednání a projektová dokumentace. Mají hotovou vizualizaci od projekčního ateliéru NE2D PROJEKT, která ukazuje, jak by mohlo sportoviště na břehu jezera vypadat. V novém areálu, pokud vznikne, by byly zachovány všechny akce, na které jste byli zvyklí ze starého sportoviště, tedy závody, ale třeba i dětské dny.

Jumpark v Havrani zůstává stále otevřený, vstup si tam můžete domluvit třeba přes telefon. Kontakty najdete na facebookových stránkách Jumparku zde. Můžete se tam podívat i na další vizualizace plánovaného areálu.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací