Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Most - V sobotu dne 14. září 2019 se uskuteční benefiční fotbalové utkání mezi týmem policistů a hasičů proti družstvu známých osobností Real Top Praha. Zápas se odehraje v areálu fotbalového klubu Baníku Souš v Mostě od 14 hodin.

Akce s oficiálním názvem „Pomáháme těm, co pomáhají“ se uskuteční v rámci podpory Nadace policistů a hasičů. Cílem Nadace policistů a hasičů je podpora rodin policistů a hasičů, kteří zemřeli nebo byli těžce tělesně postiženi v přímé souvislosti s výkonem služby.

Výtěžek z celé akce bude věnován na podporu Nadace policistů a hasičů. Záštitu nad akcí převzal krajský policejní ředitel plk. Mgr. Jaromír Kníže.

Fotbalové utkání připravilo Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje ve spolupráci s fotbalovým klubem Baník Souš.

Součástí akce bude i ukázka techniky policistů a také autogramiáda se známými osobnostmi, které se utkání účastní. V pauze mezi poločasy budou zástupcům Nadace policistů a hasičů předávány finanční šeky.

Vstupné na akci je symbolické, 20 korun. Děti vstup neplatí. Diváci se mohou těšit na přítomnost mnoha známých tváří z kulturního a sportovního dění. Za fotbalový tým Real Top Praha nastoupí Jan Blažek, Jaromír Bosák, Jakub Děkan, Ladislav Hampl, Leoš Noha, Jiří Ployhar, Jakub Štáfek a další známé osobnosti.

Akce je podpořena městem Most. Finanční podporou ve prospěch Nadace policistů a hasičů díky fotbalovému utkání přispívá několik společností, spolupartnerů akce – Vršanská uhelná Czech Coal Group, Nemak Czech Republic, Parker, autodíly Cardo, autodrom Most, MAS Naděje o.p.s., obce Litvínov, Meziboří, Obrnice a Bečov. Mediálním partnerem jsou e-deníky.cz.

Celá akce se koná v areálu FK Baníku Souš, ulice Zdeňka Fibicha 282, Most. Bezplatné parkování je možné v okolí stadionu.

0309plakat

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací