Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Chomutov - Tři chomutovské softbalistky z klubu Beavers Chomutov pojedou na mistrovství Evropy v Zábřehu. To se uskuteční o prázdninách a softbalistky se už poctivě připravují.

Na mistrovství pojedou Alexie Moravčíková (vnější polařka), Kateřina Kindermannová (nadhazovačka) a Štěpánka Boučková (catcher). Budou Českou republiku reprezentovat na 10. Mistrovství Evropy kadetek do 16ti let v chorvatském Záhřebu. To se uskuteční ve dnech 29. července až 3. srpna. Softballové reprezentantky čeká obhajoba stříbrné medaile z domácího šampionátu v Ostravě v roce 2017.

Hráčky se připravovaly v rámci projektu Sportovního centra mládeže U16. Dále je naplánována série přípravných zápasů a tréninkový kemp těsně před odjezdem na šampionát mistrovství Evropy.

„Pro náš klub je to veliký úspěch a zároveň začátek nové kapitoly historie chomutovského softballu. Gratuluji mým svěřenkyním“, poznamenal Pavel Kurstein, trenér Beavers Chomutov

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací