Středa 31. květen 2023
Svátek má Kamila

Chomutov Dvě želízka v ohni bude mít chomutovský gymnastický oddíl SK GYM na červnovém mistrovství České republiky. Kateřina Veselá a Tereza Štolová si postup vybojovaly před domácím publikem při oblastním přeboru ve spořické sportovní hale.

Obě dívky ve svých kategoriích obsadily v kombinovaném programu druhé místo, čímž si zajistily výsadu reprezentovat celou oblast na vrcholné soutěži letošní sezony. „Holky předvedly perfektní sestavy, Tereze navíc první místo uniklo jen o vlásek,“ dodává k tomu trenérka Kateřina Vomastová. Dívky se teď pilně připravují na domácí mistrovství, které proběhne na začátku června v Dubňanech na Hodonínsku.

I další oddílové závodnice předvedly na gymnastickém koberci slušné výkony. „Dvě naše děvčata se umístila na čtvrtém místě, přičemž třeba Vanesse Chomutovské unikl postup o 0,15 bodu. Velká škoda,“ lituje trenérka.

S výkonem všech svých svěřenkyň je ale spokojená. „Všechny si zaslouží pochvalu. Někdy vše pokazí drobné zaváhání a někdy nestačí ani solidní výkon, protože konkurence je velká. S tím se budeme připravovat do příští sezony,“ dodala.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz