Pondělí 3. srpen 2020
Svátek má Miluše

Bílina - Nadšenci závodů do vrchu se mohou těšit na další závodní den, v pořadí druhý, letošní sezóny podniku Krušnohorský pohár. V sobotu 11. května se rozburácí motory na trati z Bíliny do Kaňkova. Závod se pojede pod záštitou města Bílina, o pohár města Bílina.

Celá trať prošla opravou a nabízí perfektní asfaltový povrch s lemujícími svodidly, s převýšením 100 metrů. Dvanáct po sobě jdoucích zatáček prověří umění všech závodníků tohoto závodu. Tato velice atraktivní trať je do kalendáře Krušnohorského poháru již tradičně zařazována a je jezdci oblíbená.

Diváci se mohou těšit na špičkové jezdce a na přímé setkání s nimi. Závodníci se sjedou nejen z různých míst Česka, ale opět i ze sousedního Německa. Na celé trati budou vyznačeny jak divácké prostory, tak zakázané zóny.

Depo závodu se rozprostře v Bílině, na Mostecké ulici a bude divákům přístupné. Tak se budou moci de facto závodních strojů dotknout, či si pořizovat snímky se závodníky u jejich nadupaných strojů.

Organizátoři závodu žádají diváky, aby dodržovali pokyny pořadatelů a zdržovali se pouze v místech pro ně určených, zejména v okolí závodní tratě.

Celé depo bude uzavřeno pro vjezd civilních automobilů, proto je nutné, aby návštěvníci své vozy nechali v přilehlé Důlní ulici a na start a na trať závodu došli pěšky. V prostorách ředitelství závodu bude po celý závodní den občerstvení i mobilní toaleta.

Další informace o závodu najdete zde.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací