Neděle 26. červen 2022
Svátek má Adriana

Březno - Kluci a holky, kteří chodí na Základní školu v Březně u Chomutova, si zahráli házenou i na klubové scéně. Základní škola Březno je zapojena do projektu Chomutovské školní ligy v miniházené, a tak spolupráce mezi školou a klubem HK Chomutov je na velmi vysoké úrovni.

Na turnaji bylo vidět mnoho krásných házenkářských zápasů. Kluci a holky z Března dokonce potrápili pozdějšího vítěze turnaje, když s ním hráli vcelku vyrovnané utkání. Až v posledních minutách udělali několik chyb, a tak s ním nakonec prohráli. Kdyby však své šance proměňovali, tak by měli velmi blízko i k celkového vítězství v turnaji.

Ale bohužel se ve sportu na kdyby nehraje. A tak nakonec kluci a holky z Března obsadili krásné 3. místo na svém domácím turnaji. Za klub HK Chomutov mají velkou pochvalu za reprezentaci školy.

Umístnění na turnaji

1. místo obsadil tým HK Lovosice 2. místo obsadil tým HK Chomutov B 3. místo obsadil tým kluků a holek z obce Březno 4. místo obsadil tým HK Lovosice B (tento tým byl vytvořen z převážně Litoměřických kluků) 5. místo obsadil tým HK Chomutov A

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz