Středa 5. srpen 2020
Svátek má Kristian

Chomutov - Znovu po roce dochází ke změně ve vrcholném managementu chomutovských Pirátů. Karel Adamík končí po vzájemné dohodě v roli generálního ředitele klubu, který od nynějška povede z pozice výkonného ředitele Stanislav Mikšovic, jenž řídil chomutovský hokej na stejné pozici už během ročníku 2015/2016.

„Naše diskuze s Karlem Adamíkem dospěly do bodu, kdy jsme se shodli, že bude pro obě strany nejlepší, když Karel v klubu skončí. Nerozcházíme se ve zlém, přestože jsme oba měli o vzájemné spolupráci trochu jiné představy,“ vysvětluje statutární ředitel klubu Jaroslav Veverka. „Karel vedl klub v nelehkém období, kterým ho provedl v rámci možností se ctí, za což mu patří poděkování,“ pokračuje nejvyšší představitel chomutovského klubu. „Zároveň jsme se rozhodli upravit strukturu vedení, takže nově bude mít klub výkonného ředitele,“ uvádí statutární ředitel.

Karel Adamík opouští klub po necelém roce. „Všechno proběhlo v klidu a bez nějakých výraznějších emocí. Domluvili jsme se, že pro obě strany bude lepší, když smlouvu ukončíme, “ řekl nyní už bývalý generální ředitel Pirátů.

Novým čelním představitelem Pirátů se tedy stává Stanislav Mikšovic. „S celým týmem kolem sebe chci intenzivně pracovat na ekonomické stabilizaci klubu, abychom se všichni mohli soustředit na svou práci,“ uvádí k tomu samotný Stanislav Mikšovic.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací