Sobota 25. červen 2022
Svátek má Ivan
Ilustrační foto.   Zdroj: město Klášterec nad Ohří

Klášterec nad Ohří - Vedení klášterského hokejového klubu se rozhodlo změnit podobu loga a s tím i spojený název klubu. Vypsalo anketu, do které se může zapojit i veřejnost.

V loňském roce oslavil klášterecký hokej 60. výročí svého působení. V roce 1993 se hokejový oddíl osamostatnil a vznikl hokejový klub HC Klášterec nad Ohří. Klub začal využívat i vlastní logo, které zůstalo v původní podobě až do dnešní doby. Vedení hokejového klubu se rozhodlo v letošním roce změnit podobu loga a s tím i spojený název klubu.

Klub proto vypsal anketu o nové logo. Lidé, kteří se do ní chtějí zapojit, mají možnost do 30. dubna zaslat svůj návrh loga a nového názvu klubu na adresu: HC Klášterec nad Ohří, Stadion 356, 431 51 Klášterec nad Ohří nebo na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě dotazů spojených s anketou lze zavolat na telefon 777 171 455 (Petr Mikeš).

Vedení hokejového klubu následně veškeré návrhy vyhodnotí a vybere tu nejvhodnější variantu. Nový název i logo se pak v září představí na některé z hokejových akcí veřejnosti. V případě, že klub vybere logo navržené veřejností, bude tvůrce tohoto návrhu oceněn.
.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz