Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír
Archivováno

Chomutov - Zloději se chystají na vánoce, jeden ukradl stromek, druhý cukroví. Chomutov a Jirkov, kde se případy staly a kde se jimi zabývají policisté, mají ale své obdoby i u sousedů. Případy jako přes kopírák se řeší třeba i v sousedním Mostě.

Stromeček na balkoně není v úplném bezpečí. Foto: Oldřich Hájek

Lapka vnikla na balkon v mezipatře domu v ulici Matěje Kopeckého v Chomutově. "Překonal vstupní dveře a z balkonu odcizil pět kusů krabic s napečeným vánočním cukrovím. Hodnotu pečiva majitelka stanovila na jeden tisíc korun," uvedla mluvčí chomutovských policistů Marie Pivková.

Jirkovští policisté zase pátrají po zloději, který vnikl na balkon v mezipatře domu v ulici U Stadionu. Z balkonu tentokrát zmizel vánoční stromek v hodnotě 1500 korun.

Radost zkazili zloději lidem i v Mostě

Jeden zloděj tento týden z balkónu v prvním patře na sídlišti Pod Šibeníkem v Mostě odcizil v odpoledních hodinách kavkazskou jedli, čtyři krabice s různým vánočním cukrovím a dva vánoční věnce. "Poškozený majitel vyčíslil škodu na čtyři tisíce korun," přiblížila újmu mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

"Jiný pachatel se dostal na balkón v prvním pochodí panelového domu na sídlišti Výsluní a odnesl z něj v noční době vánoční stromek, který stál v květináči," dodala policistka.

 

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz