Úterý 2. březen 2021
Svátek má Anežka

Chomutov - Už v neděli 21. ledna se uskuteční v rámci duelu 41. kola Tipsport extraligy s Pardubicemi druhý ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI. S několikadenním předstihem se mohli fanoušci seznámit s podobou dresů, v nichž družina kolem kapitána Michala Vondrky nastoupí.

Kdo nechtěl čekat až na rozbruslení před bitvou s Dynamem, dorazil v pátek 12. ledna do OC Chomutovka. A nedočkavců nebylo málo! Zápasové dresy představili Michal Vondrka, Dávid Skokan a Jakub Sklenář. Všichni tři se následně fanouškům podepisovali. A jak tedy trikoty pro speciální zápas, jenž pomůže zvelebit zázemí pro pacienty chirurgického oddělení chomutovské nemocnice, vypadají?

„Doktorské pláště slavily docela úspěch, ale nechtěli jsme design opakovat. Hledali jsme, jak spojit dresy s chirurgií, které letos pomůžeme. Nakonec jsme zvolili barvu i provedení, které připomínají oblečení sálového personálu, protože právě operace jsou s tímto oborem nejvíc spojeny,“ vysvětluje šéf pirátského marketingu Karel Ton.

Proto tedy zelená barva. Proto tedy rouška před ústy v tradičním klubovém logu na hrudi. Proto tedy zavazování na zádech. Stejně jako před rokem jsou dresy čisté a bez reklam. „Chtěli bychom touto cestou poděkovat našim i extraligovým partnerům, že souhlasili, aby dresy reklamy neobsahovaly,“ říká obchodní ředitel klubu Stanislav Mikšovic.

1301pirati2

Dresy na zápas pro nemocnici odtajněny. Foto: Jan Pidrman / Piráti Chomutov

Že se jedná o druhý ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI, připomíná číslice za logem ve výstřihu dresu, který na rukávech a dolním okraji lemuje EKG křivka monitorující při operacích i po nich srdeční činnost. Na hrudi najdeme ještě skalpel a u něj datum, kdy se druhý ročník koná, na ramenou nechybí logo celého projektu.

„Mně se podobné akce líbí a jsem jejich velký příznivec, takže jsem rád, že něco takového děláme i tady v Chomutově,“ konstatuje kapitán Michal Vondrka. „Letošní dresy působí ještě víc doktorsky než loňský plášť a jsou moc hezké. Je to změna oproti loňsku i tradičním dresům,“ uzavírá.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací