Úterý 18. únor 2020
Svátek má Gizela

Chomutov - Rok se s rokem sešel a Piráti znovu odehrají speciální utkání pro místní nemocnici, do něhož opět nastoupí ve speciálních dresech. Pro druhý ročník projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI byl vybrán duel s Pardubicemi, který se uskuteční v neděli 21. ledna od 15 hodin a 30 minut a klub jej bere jako poděkování i ocenění práce lékařů i další členů zdravotnického i nezdravotnického personálu nemocnice.

„Jsme rádi, že loňský ročník se povedl. Těšíme se na pokračování smysluplného projektu, který pomáhá přímo v našem regionu, kde všichni žijeme a potřebujeme zdravotnickou péči,“ říká Karel Ton. „Letos jsme společně s vedením nemocnice vybrali pro podporu chirurgické oddělení,“ doplňuje šéf marketingu Pirátů.

Stejně jako před rokem poputuje na pomoc chirurgickému oddělení vedeného primářem MUDr. Janem Černým výtěžek z aukce dresů, ve kterých hráči nastoupí proti pardubickému Dynamu. „Loni jsme díky projektu PIRÁTI CHOMUTOV PRO NEMOCNICI vybavili čekárnu nového mamografického centra, letos využijeme finanční prostředky na zlepšení zázemí pro pacienty chirurgie,“ uvádí MUDr. Miroslav Šofr.

„Jsme rádi, že tradice zápasů pro nemocnici pokračuje, protože dává sportu, v tomto případě konkrétně hokeji, společenský význam. Loňský první ročník ukázal, že život v Chomutově je nás všech. Že není jen hokej, není jen nemocnice, není jen kultura, ale vše se může prolínat a prolíná v celém našem městě,“ připojuje zástupce ředitelky chomutovské nemocnice.

Nechcete čekat až do zápasu, jak dresy budou vypadat? Pak si v kalendáři označte pátek 12. ledna a přijďte do OC Chomutovka, kde představení dresů proběhne. Už teď však můžeme naznačit, že budou znovu bez reklam s logem projektu a přece úplně jiné než před rokem, kdy doktorské pláště vzbudily poměrně značný ohlas dokonce i mezi samotnými hráči.

Těšíte se a nemáte permanentní vstupenku nebo jste si ještě na utkání nekoupili vstupenku? Můžete to rychle napravit přímo z pohodlí domova, stačí kliknout zde a otevřít pirátskou aplikaci určenou pro prodej vstupenek.

Ale pospěšte si! Několik stovek vstupenek totiž poputuje zdravotnickému i nezdravotnickému personálu chomutovské nemocnice jako poděkování za dobře odváděnou práci, kterou spousta lidí během života využije a bere ji tak nějak automaticky.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací