Úterý 18. únor 2020
Svátek má Gizela

Chomutov - Piráti v tomto duelu neuspěli, i když byli bojovní a měli velkou šanci. Nechali si vzít cenné body, které jim mohly pomoci.

Chomutov byl celý zápas napřed, ale Olomouc v prodloužení rozstřílela Piráty a nasázela jim dvě branky během dvou minut, tedy v 59. v základní hrací době a v 61. minutě v prodloužení. Doufejme, že příští zápas bude lepší, přijďte Piráty podpořit 10. prosince v 15:30 s Jihlavou, která je na posledním místě v tabulce!

Piráti Chomutov - HC Olomouc 2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

BRANKY: 20. Vondrka (Skokan), 31. A. Dlouhý (J. Havel, V. Růžička) – 24. Jaroměřský (Holec, Sundher), 59. Vyrůbalík (Jaroměřský, Strapáč), 61. J. Knotek (Vyrůbalík, Eberle)

Piráti Chomutov - J. Laco (Š. Lukeš) – Mrázek, Valach, Dietz, Flemming, Dlapa, Slovák, L. Chalupa – Koblasa, Sklenář, Vondrka – Tomica, V. Růžička, Skokan – Poletín, Huml, Lauko – A. Dlouhý, Chlouba, J. Havel.

HC Olomouc - Konrád (Falter) – Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrušek, Houdek, L. Galvas, J. Galvas – Laš, J. Knotek, Eberle – Burian, R. Vlach, Skladaný – J. Káňa, Strapáč, Ostřížek – Holec, Sundher, Jergl – Mráz.

Rozhodčí: Pešina, Svoboda – Kajínek, Zavřel.

Diváci: 3013

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací