Úterý 18. únor 2020
Svátek má Gizela

Chomutov – Extraligový klub Piráti Chomutov vydal v úterý prohlášení, kterým reaguje na informace o dlužných výplatách, které přinesl server iDnes, a snaží se uklidnit situaci.

„Majitelé i management Pirátů Chomutov sice považují aktuální situaci za interní záležitost klubu, ovšem zároveň chtějí uvést na pravou míru některé informace. Je pravdou, že v současné době se nedaří stabilizovat cash flow klubu, z čehož vyplývá, že hráčům v tuto chvíli neodešla část výplat. K dnešnímu dni klub eviduje po splatnosti jednu výplatu a polovinu další. Zbytek odměn odešel hráčům na účet,“ uvedl mluvčí klubu Libor Kult.

Vedení klubu intenzivně pracuje na stabilizaci cash flow se všemi partnery klubu. Klub si je závazků vůči hráčům plně vědom,“ dodal mluvčí.

Klub chce zároveň uklidnit fanoušky i partnery, že není žádným způsobem ohrožena existence klubu nebo extraligová sezóna.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací