Úterý 18. únor 2020
Svátek má Gizela

Chomutov – Potřetí v řadě z pohledu chomutovských hokejistů rozhodovala o bodech až zápasová nadstavba v podobě prodloužení či samostatných nájezdů. Dvakrát to Pirátům v přetahované o bonusový bod vyšlo, proti Vítkovicím poprvé v sezoně kapitulovali.

Piráti Chomutov – HC Vítkovice Ridera 1:2 pp

Gólově velmi chudé utkání, ani moc vzruchu, ani moc pohledných akcí. I tak by se dal v rychlosti shrnout dnešní zápas v SD Aréně. První branky se diváci dočkali až před samotným koncem druhé třetiny, radost z ní ovšem neměli. Vedení doslova do šatny vystřelil pro hosty Patrik Zdráhal (0:1). Vydřené vyrovnání přišlo v devětačtyřicáté minutě, tvrdou střelou z levého kruhu překonal jistotu ve vítkovické brance, Patrika Bartošáka, Jaroslav Mrázek (1:1).

Oba úspěšní střelci byli nakonec těmi jedinými, kteří se v průběhu šedesáti minut dokázali prosadit, na řadu muselo přijít prodloužení. V něm se štěstí tentokrát přiklonilo na stranu hostujícího týmu, konkrétně na hůl Radoslava Tybora. Jeho střela skončila za zády jinak pozorně chytajícího Laca a poslala bonusový bod na druhý konec republiky.

Kdy příště

V dalším extraligovém duelu se Piráti postaví libereckým Bílým Tygrům. Utkání se hraje v neděli 24. září v Liberci, začátek je v 16.00 hodin.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací