Úterý 18. únor 2020
Svátek má Gizela

Chomutov – Hokejový klub Piráti Chomutov vyrovnal všechny své závazky k minulé sezoně, s kapitánem Michalem Vondrkou dolaďuje poslední detaily, aby mohl zůstat, a představil nové dresy. Taková byla ve zkratce čtvrteční předsezonní tisková konference SD Aréně v Chomutově.

„Veškeré závazky k minulé sezoně jsou vyrovnány, klub splnil všechny náležitosti, aby dostal zelenou v ročníku 17/18. Chci ujistit, že celý tým managementu pracuje na tom, aby tato sezona proběhla bez problémů,“ uvedl Karel Adamík, generální ředitel klubu.

O co šlo? Klub nesplnil včas jeden výplatní termín (v roce jich je deset, pozn. red.). Útočník a kapitán Michal Vondrka proto dal podnět k výpovědi. To se zdá nyní zažehnáno a opora Chomutovských snad bude startovat. „Vše, co jsem chtěl, tak klub splnil, nyní se jedná o detailech. Zaplaceno bylo vše a všem hráčům, co mám informace,“ uvedl Michal Vondrka.  Další jednání už nejsou podle něj o penězích, z loajality ke klubu ale nerozváděl detaily. Podle Karla Adamíka udělali za záležitostí tlustou čáru a nyní se soustředí na novou sezonu. „Doufám, že budeme úspěšní a hokejem se budeme bavit. Doufáme v úspěch, ale celé to budeme stavět skromně a odzadu. Dostat se do play-off a postupovat v něm,“ sdělil Karel Adamík.

Piráti by rádi navázali na loňský úspěch, kdy se probojovali do závěrečných bojů a do semifinále. Letošní sezona pro ně může být symbolická, dvacátá v nejvyšší soutěži. „Tým je trochu jiný než minulý rok, ne jen co se týká jmen, ale i charakteru, je více rozprostřený do čtyř lajn. V posledních letech je extraliga tak vyrovnaná, že se dá těžko říci, jaké jsou tipy na výsledek,“ dodal Michal Vondrka. „Jak moc dobře jsme připravení, ukáže až soutěž,“ uzavřel.

Klub také představil nové dresy. Doma bude nyní nastupovat v tmavém provedení. „Loňské dresy slavily poměrně značný úspěch, hodně fanoušků si je pochvalovalo, takže jsme je upravovali jen kosmeticky,“ doplnil šéf pirátského marketingu Karel Ton.

Aktuálně také píšeme

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací