Čtvrtek 11. srpen 2022
Svátek má Zuzana

Most - Historicky první ročník kurzu bezpečné jízdy pořádaný Suzuki a určený výhradně ženám řidičkám, se konal na mosteckém polygonu. Sešla se tam asi stovka vozů Suzuki i dvě známé tváře – Anička Slováčková a Eva Decastelo. Toto byla akce Superřidička 2022.

"Hlavním bodem programu je dnes kurz bezpečné jízdy, kdy po absolvování teoretické přípravy si na polygonu budou řidičky zkoušet chování vozidel v extrémních situacích. Tak aby byly dobře připraveny na běžný provoz," uvedl na začátku dne pro náš server Tomáš Teufel, ředitel Suzuki Česká republika. Připravený byl i doprovodný program.

Na polygonu se sešla vozidla napříč celou modelovou řadou Suzuki. Dámy si vyzkoušely pod vedením zkušených a trpělivých instruktorů krizové brzdění, smyky, výhybné manévry nebo parkování na přesnost. Mezi řidičkami byly i dvě ambasadorky značky.

"Doteď jsem si myslela, že jsem dobrá řidička. A teď mám pocit, že bych ten řidičák měla vrátit. Miluju Suzuki a miluju čtyřkolky a jsem moc ráda, že tady mám šanci si vyzkoušet, jak ta čtyřkolka v reálu funguje, protože na klasických silnicích, kde jezdím opravdu opatrně, si to člověk tolik neužije," prohlásila herečka a moderátorka Eva Decastelo.

"Jezdí se mi krásně, se Suzuki jsem začínala a tuhle značku miluju. Dnešní kurz je skvělý. Člověk se tu naučí, jak se zachovat v krizových situacích, které nás mohou každý den potkat na silnicích. Jsem moc ráda, že tady mohu být, svěřila se Anna Julie Slováčková, zpěvačka a herečka.

Místo úvodních obav se nakonec u účastnic kurzu dostavily pocity spokojenosti a radosti. Navíc jsou bohatší o mnoho nových zkušeností. Vždyť jsou to teď také Superřidičky.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz