Čtvrtek 5. srpen 2021
Svátek má Kristian

Panenský Týnec – V tajuplném prostředí nedostavěného chrámu v Panenském Týnci na Lounsku si v sobotu krátce před polednem řekli své ano Michal Hrdlička a Kateřina Studená.

Michal je dlouholetým fotoreportérem našich serverů z rodiny e-deniky.cz, spoustu let pracoval také jako profesionální hasič na stanici v Žatci. Při své práci se Michal zaměřuje především na práci integrovaného záchranného systému.

K přání štěstí se novomanželům Hrdličkovým a celé jejich rodině připojují také kolegové z redakce. Michale a Kateřino, hodně štěstí ve vašem manželství!

A proč je místo sňatku tak mystické? Chrám v Panenském Týnci u Loun patří k nejtajemnějším a turisticky nejlákavějším místům v ČR. Nejenže není zcela jasné, proč jeho stavba ve středověku tak záhy skončila, ale nedostavěná památka také podle mnoha zdrojů oplývá silnými energetickými zónami mezi sloupy uvnitř chrámové lodi.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací