Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Klášterec nad Ohří - Ve čtvrtek 27. ledna v 17 hodin budou mít všechny děti jedinečnou možnost si zdarma vyzkoušet, jaké to je být hokejistou.

Hokejový tým HC Tygři Klášterec nad Ohří ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na klášterském stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést?

Stačí brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, veškeré vybavení vám bude bezplatně zapůjčeno přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokejem (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje značky CCM.

Sledujte aktuální proti epidemická opatření a přijďte na akci vybaveni v souladu s platnými nařízeními.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej, koná po osmé po celé České republice, celkově již podeváté. Díky tomu získalo první zkušenost s ledním hokejem již 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

1801hokej

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz