Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Chomutov - V sobotu 25. září spolek Kuprospěchu pořádá tradiční cyklojízdu, večer pak diváci uslyší dva koncerty.

Tématem letošní již patnácté Cyklojízdy, která se obecně zaměřuje na životní prostředí a místní historii, je Podkrušnohorský přivaděč. Sraz na jízdních kolech či jiných samohybech bude ve 14:30 před bývalým kinem Evropa na Březenecké. Účast je zdarma pro všechny věkové skupiny, v programu je vyjížďka po stopách přivaděče a přednáška o historii a funkci této unikátní stavby. Nebude chybět ani tradiční společné sázení stromu ve veřejném prostoru.

Od 20:00 ve stejný den Kuprospěchu pořádá dva koncerty na dvou unikátních místech. V kostele sv. Kateřiny vystoupí písničkářka Amelie Siba, jež je jednou z nejvýraznějších tváří současné české nezávislé hudební scény. V roce 2021 obdržela za svůj debut prestižní ceny Apollo a Anděl. Poté vystoupí v sousedícím Café Rouge kapela Dukla hrající výtečný kytarový pop s českými texty. Dukla na konci roku 2020 vydala kritiky a posluchači vřele přijaté druhé album nazvané Honza.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací