Pondělí 25. leden 2021
Svátek má Miloš

Červený Hrádek - Adventní čas se blíží a na zámku Červený Hrádek si stále více uvědomují, že návštěvníky letos nebudou moci přivítat tak, jak byli zvyklí. I přesto doufají, že si na zámek najdete cestu.

O adventních víkendech otevře Zámecká restaurace pro návštěvníky v době od 10 do 18 hodin výdejní okénko se speciální vánoční nabídkou. Procházka kolem vánočně nazdobeného zámku a k tomu třeba horký punč a cukroví. To je ta pravá vánoční atmosféra!

Na zámku také najdete schránku na dopisy pro Ježíška, kam můžete vložit svá vánoční přání.

Ani Kulturní, informační a vzdělávací zařízení (KVIZ) nedokáže v tuto chvíli přesně říct, co všechno se na Červeném Hrádku bude či nebude pořádat. Živý betlém na zámku, který každoročně navštěvuje spousta lidí, by se konal jen v případě, že to dovolí vládní opatření, a za zvláštních podmínek (jinak ho nahradí betlém umělý).

Adventní prohlídky zámeckých prostor letos odpadají. KVIZ ale uvažuje o zpřístupnění zámecké kaple, kam by lidé mohli chodit zapalovat za zvuku varhan adventní svíčky. Na zámku by též chtěli o adventních nedělích uspořádat trhy s prodejem vánočního sortimentu. I tyto akce se ovšem budou odvíjet od aktuální covidové situace.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací