Sobota 19. září 2020
Svátek má Zita

Krušné hory - Společnost Loko-Motiv i v letošním roce realizuje díky podpoře měst Chomutov a Klášterec nad Ohří další ročník oblíbených jízd historického motorového vozu M 131.1513. Historický cyklovlak jezdí mezi městy Kláštercem nad Ohří , Chomutov a Vejprty.

Historické cyklovlaky vyjíždí vždy o sobotách. V měsíci červenci to byla sobota 18. a nyní 25. července. V srpnu vyrazí na cestu opět o sobotách 8., 15. a 29. srpna.

Jízdné platí vždy jedním směrem a zůstává stejné jako v loňském roce, tedy 50 a děti 30 Kč, kola a kočárky mají cestu zdarma. Jízdenky se zakoupí u průvodčího přímo ve vlaku.

Historické cyklovlaky jedou vždy z Klášterce nad Ohří a přes Chomutov pokračuje vlak na Křimov a dále do Vejprt a zpět. Na Křimově v prostorách budovaného železničního muzea bude připraveno tradiční opékání špekáčků.

Cestující mohou také navštívit například v Kovářské obnovenou historickou vápenku, která leží nedaleko nádraží a další místa v Krušných horách, které si na výlet naplánují. "Jsme velice rádi, že v poznávání krás Krušných hor vám můžeme pomoci jízdami našeho historického vlaku a těší nás váš zájem," uvedl za společnost Loko-Motiv Pavel Adam.

Jízdní řád historických cyklovlaků 8. ročník

2307jizdnirad

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací