Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Březno u Chomutova - Obec Březno u Chomutova zve všechny již tuto sobotu 27. června na projížďku na kole po dračích cyklostezkách v okolí obce Březno.

Akce je zaměřená na děti s doprovodem rodičů. Lze jí absolvovat pouze na kole, koloběžce nebo např. tříkolce. Pěšky nedoporučujeme. Po startu projedete předem připravenou a značenou trasu po cyklostezkách v okolí obce Březno. Délka trasy je přibližně 9 km.

Po trase jsou připraveny různé soutěže a dovednosti spojené do pohádkového příběhu. Projetí celé trasy a splnění všech úkolů zabere zhruba 1 hodinu. Po splnění všech úkolů a návratu na start projedou děti dračí bránou a získají dračí vejce (o splnění úkolů obdrží potvrzení). Vejce potom vymění za některou z cen v dračí tombole (podle čísla).

Hlavní cena: Dětská cyklistická přilba. Ostatní ceny: Sada světel na kolo, zámek na kolo, rukavice na kolo, brašna na kolo, tachometr. Každý dětský účastník dostane minimálně sladkost.

Registrace, start a cíl bude u podia v parku od 10.00 do 15.00 hodin. Zájemci budou vyrážet na trasu v 10 minutových intervalech až do 15 hodiny. Maximální počet na jednu skupinu je 20 osob. Registrace na jednotlivé časy je možná předem v infocentru Březno na tel. 607 028 661.

V rámci akce budou dodržována veškerá aktuální hygienická nařízení.

2406brezno

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací