Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Most - První Český hororový OHANA HOROR CIRKUS se po loňském velkém diváckém úspěchu opět vrací v polovině března do Mostu se svým strašidelným představením. Letos se můžete těšit na spoustu novinek a zcela novou show WANTED - WANT IT. Chybět nebude ani sympatický Matěj, rodák z Mostu, v roli klauna.

Hledané dítě - chtěný strach a adrenalin na pozadí cirkusové atmosféry, tak takový charakter má letošní nová show. Scénická večerní hororová show pro dospělé publikum za účasti mezinárodního uměleckého týmu z Mongolska, Ukrajiny i České republiky vyprávějící příběh malé dívky, která zmizí v momentě, kdy z města odjede cirkus, který ztratil svého šíleného klauna. Právě onen šílený klaun PENNYWISE provede celou více jak 120minutovou show.

V roce 2020 navíc OHANA HOROR CIRKUS oslaví své 3. výročí, a to ve velkém stylu - extrémním vystoupením, které v českém cirkuse ještě nebylo - ČLOVĚK VISÍCÍ ZA SVOU KŮŽI VE VZDUCHU, neuvěřitelnou cirkusovou laboratoří přivážející lidské pokusy i hadího muže. Dále se představí párová vzdušná akrobacie na hrazdě v podání HARLEY QUINN a JOKERA, adrenalinová žena točící se pouze za nohy vy výšce 8 metrů i vymítání ďábla, při kterém se předvede přízemní plastická akrobacie v podání hadí ženy, oceněné na největším festivale cirkusů v Monte Carlu.

Pocit strachu vyvolá i absolutní tma pod cirkusovým šapitó, při které si s publikem pohraje dvacetičlenná skupina umělců a hororových postav. Diváky čeká vzdušná akrobacie v síti i létající čínské tyči, dále velká ohnivá show, žonglérské duo a spoustu dalšího! Vše spatříte na nové scéně s jedinečnými vodními, ohnivými i kouřovými efekty s řadou světelných vychytávek.

Neváhejte a přijďte se bát i pobavit vy s prvním českým hororovým cirkusem OHANA HOROR CIRKUS ve dnech 12. až 15. března vždy od 19 hodin do šapitó v ulici Jana Palacha na vrchu Šibeník. Pokladna bude otevřena denně od 10 hodin. Předprodej vstupenek a další informace vám sdělí na telefonním čísle 731 156 109. Další informace naleznete na sociálních sítích cirkusu – Facebooku, či Instagramu, Youtube s hastagem #ohanahororcirkus.

0403ohanaletak

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací