Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Louny - V pátek 27. září se otevřou brány areálu lounského výstaviště. Každý den zde budete moci v době od 9 do 17 hodin až do neděle 29. září zhlédnout několik expozic a zažít spoustu doprovodných programů.

Výstaviště Louny nabídne veletrh Člověk v přírodě, výstavu Řemesla a kreativita, výstavu drobného zvířectva a chovatelských potřeb, či krajskou výstavu psů. K dispozici bude i exotický pavilon, spousta edukativních programů pro děti i dospělé, přehlídka dravých ptáků, ukázka výcviku koní, kynologická show, vystoupení mažoretek taneční školy Luna.

Na výstavišti najdete několik zástupců městských útulků pejsků a kočiček, hledajících své nové pány a kamarády. Výstavy se zúčastní zahradnické firmy se svou nabídkou okrasných keřů, jehličnanů, trvalek a mnoho jiných výpěstků.

Na venkovní ploše se představí řada řemeslníků, u kterých si můžete zakoupit keramický nebo smaltovaný hrneček, historické sklo, ručně vyráběné šperky, originální oděvy, svíčky, a další.

O výstavě jsme psali take v našem článku zde: http://www.e-lounsko.cz/zpravy/co-se-chysta/205525-voriskiadu-domaci-i-exoticka-zvirata-psy-remesla-ci-kreativitu-zazijete-na-vystavisti-v-lounech

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací