Pátek 29. květen 2020
Svátek má Maxmilián

Kadaň - Jubilejní 20. ročník svatováclavského vinobraní v Kadani je za dveřmi. Organizátoři přichystali pro návštěvníky opravdu výživný program se spoustou novinek a překvapení.

Už v pátek 20. září v 15 hodin proběhne výroční jízda. Vůz s vínem a muzikanty vyrazí od vinotéky Pálava, pojede přes Mírové a Studentské náměstí až ke kinu Hvězda a zpět. Vůz bude nabízet ochutnávku vín zdarma.

V sobotu pak čeká návštěvníky celodenní program ve Františkánu. Těšit se můžete na tombolu, fotobudku, ochutnávku vín a burčáku. Vstupné je 50 korun a v jeho ceně je zahrnuta i prohlídka kláštera.

Zúčastnit se můžete i degustace vína s komentářem odborníka, prohlédnout si sklípky a podívat se, jak se vůbec hrozny zpracovávají. Chybět nebude hudba k tanci a poslechu. Zahrají kapely Vojtara, Linda a Cimbálová muzika M. Broučka. Představí se Jožka Černý s cimbálovou muzikou. Akce začíná od 10 hodin.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací