Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

Louny - Již po šestadvacáté se na výstavišti v Lounech koná výstava Dům, tentokrát s přídomkem 2019. V době od 30. srpna do 1. září se na lounském výstavišti představí na 150 vystavovatelů nejen z České republiky, kteří nabídnou nepřeberné množství zajímavých výrobků a služeb. Veletrh je aktuální přehlídkou novinek z oblasti zahrady, stavby a bydlení.

Návštěvníci naleznou pod jednou střechou a v jednom termínu vše, co je zajímá z oboru bydlení, zhlédnou novinky a mohou získat důležité rady a informace z pěti stěžejních oborů – ZAHRADA, STAVBA, NÁBYTEK, DEKORACE BYTU a BYDLENÍ. Vystavovatelé nachystali zajímavé slevy!

Chystáte se stavět, určitě navštivte expozice v pavilonech „D“ a „E“. V pavilonu „D“, „E“ a „C“ se tradičně představí firmy se širokou škálou nábytku a doplňků.

Na výstavě bude široké zastoupení společností z oblasti VYTÁPĚNÍ. Většinu z nich naleznete v pavilonu „D“ a na venkovní ploše. Jsou to například společnosti – ABX, BHT, Codin Plus, Eisenhammer Touchovice, Mazura tepelná čerpadla, Nitton Trading, Palác Krbů, Želetavská kamna Brabenec,…

Kdo zařizuje svůj dům nebo byt určitě si vybere

Návštěvníci na výstavišti najdou i firmy zabývající se veškerými stavebními pracemi v domech i bytech, např.: vysoušení a sanace vlhkého zdiva, zateplení a odvětrávání fasád, nátěrové systémy. Dále zde budou výrobci a prodejci střech, střešních krytin, komínových systémů, oken, dveří, podlah, topenářské firmy, ale i vystavovatelé nabízející pojízdné lešení a různé druhy žebříků.

Velká část výstavy je věnována zahradě a okolí obydlí. Na výstavě se budou prezentovat firmy, které nabízejí venkovní krby, altány, pergoly a velké množství zahradního nábytku. Své si na výstavě najdou i drobní kutilové a řemeslníci, kteří zde naleznou různé nářadí a nástroje, jak v provedení hobby, tak i pro náročnější v provedení profi.

Dále zde bude mnoho zahradnických firem se vším pro vegetaci vaší zahrady. Velkou výhodou této výstavy není pouze možnost prohlédnout si širokou škálu nových výrobků a jejich porovnání, ale také přímý kontakt zákazníka s výrobcem, který mu samozřejmě podá vyčerpávající informace a je schopen zajistit velmi zajímavou slevu.

Aktuální seznam vystavovatelů naleznete zde.

Na co se ještě mohou návštěvníci těšit?

V pátek 30. srpna proběhnou ve spolupráci Centrum pasivních domů dva unikátní semináře, na kterých se dozvíte, co si pohlídat a na co si dát při koupi nebo stavbě budoucího bydlení pozor.

Představí také, jaké výhody a nároky představuje aktuální legislativa od roku 2020 pro nově stavěné domy. Seminář proběhne v 10.00 a 14.30 hod v prostorách letního kina, v případě nepříznivého počasí bude přesunut do pavilonu A.

Každá vstupenka je slosovatelná. Stačí pouze vyplnit zadní stranu vstupenky a hodit do losovacího osudí. Třeba se právě na vás usměje štěstí a stanete se majitelem některé ze zajímavých cen.

Pro děti zde je k dispozici velké dětské hřiště a kolotoče.

Dojmy z výstavy a diskuse, co nového pořídit pro dům, byt, zahradu, můžete probrat v krásné prvorepublikové kavárně v pavilonu A.

Výstava DŮM 2019 je dobrým tipem na víkendový výlet pro celou rodinu. Motto výstavy je „Výstava DŮM 2019 – výstava pro všechny, kteří bydlí a chtějí bydlet lépe!“

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací