Pondělí 8. březen 2021
Svátek má Gabriela

Jirkov – V Jirkově se v sobotu 15. června uskuteční další, tentokrát už 5. ročník charitativní akce Cesta proti bolesti. Letos se celá akce bude konat ve Svojsíkových sadech a zaměřuje se hlavně na děti.

Začátek je naplánován na 13.00 hodin. Organizátoři připravili několik dětských soutěží, vystoupení místních kapel a již tradiční charitativní běh přes Olejomlýnský park, který zvládne každý.

První z těch, komu se bude v rámci charitativní akce přispívat na pomůcky nehrazené ze zdravotního pojištění, je devítiletá Míša Michálková ze Sokolova. Kombinace postižení ji omezuje v pohybu i řeči a vyžaduje neustálou péči maminky. Té by pomohla chirurgická odsávačka tělesných tekutin. Sama si ji ale dovolit nemůže.

Cesta proti bolesti je charitativní projekt, za kterým stojí mladý Jirkovák Milan Dzuriak. Podporuje handicapované děti i dospívající či dospělé z Jirkova a okolí.

1406plakatnovy

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací