Sobota 6. březen 2021
Svátek má Miroslav

Litoměřice - Přemýšlíte, kam v sobotu vyrzit? Střelecký ostrov v Litoměřicích bude patřit již 11. ročníku akce Den záchranářů Ústeckého kraje. K vidění tam budou všechny složky záchranného systému a ukázky jejich práce.

Od 10 do 17 hodin se můžete na jednom místě a na vlastní oči podívat, jak vypadá opravdový zásah všech složek krajského integrovaného záchranného systému (IZS), také se dozvědět něco o pravidlech bezpečnosti na komunikacích, jak se má správně poskytovat první pomoc, nebo si prohlédnout vozidla a techniku, se kterou záchranáři pracují každý den. Zaručeně nejlákavějším bodem programu budou ukázky připravené členy IZS, včetně té nejzajímavější – zásahu na řece za pomoci vrtulníku.

Pořadateli akce jsou Ústecký kraj ve spolupráci s městem Litoměřice. Letošní ročník akce bude zahrnut do oslav 800 let od založení města Litoměřice. Vstup na akci je zdarma. Srdečně zváni jsou jednotlivci i celé rodiny.

S touto akcí se pojí i dopravní omezení. Úplnou uzavírku čekejte 15. června v ulici Labská. Střelecký ostrov bude zcela uzavřen od 14. června (20 hodin) do 16. června (10 hodin).

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací