Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli.   Audioverze Roman Pecháň by měl přestat kouřit, protože má plíce v prdeli. GSpeech
Neděle 26. březen 2017
Svátek má Emanuel

Ústecký kraj – Pořádná sada zajímavých akcí se sešla od tohoto pátku do neděle v našem Ústeckém kraji! Kdo nebude chtít lenošit, ten nebude vědět, kam dřív skočit: Jestli k vodě, k autům, nebo za muzikou. Tak snad si z naší velké nabídky vyberete.

S jakými maskami se účastníci Dračích lodí v Mostě představí letos? Foto: archiv pořadatele Starcolor

MOST: Závody dračích lodí

Pátek 10. – sobota 11. června

V pátek 10. června na vodní ploše Matylda v Mostě odstartují závody Dračích lodí, pokračují v sobotu 11. června a k závodům se v sobotu připojí také akce Den pro celou rodinu. V letošním roce se jedná již o pátý ročník závodu Dračích lodí, který vychází z dva tisíce let staré čínské tradice, podle které právě Drak ovládá vodu a vodní živly. Podrobný program zde.


LITVÍNOV: Sraz historických vozidel

Sobota 11. června od 8 do 15.45 hodin

Sraz historických vozidel se uskuteční v sobotu na hlavním litvínovském náměstí. Auta začnou přijíždět už ráno v osm. Před obědem se veteráni vydají na společnou asi čtyřicetikilometrovou jízdu, projedou se po autodromu a vrátí se do Litvínova na areál Loučky.


MALÉ BŘEZNO: Dobrovolní hasiči Malé Březno Vás zvou na Hasičení 2016

Sobota 11. června od 9 hodin

Kdo se nebojí vody a chce si užít mokrou zábavu spojenou se sportovním kláním, nechť nechá špatnou náladu doma a přijede se zúčastnit Hasičení v Malém Březně. Hasičský dětský den začíná v devět ráno, od půl dvanácté se bude hrát hasičský fotbal, od 17.30 zahrají kapely Cumbál, Velryba, Bez cenzury, Občas Blugrass.


NOVÁ VES V HORÁCH: Cyklisty čeká krušnohorské peklo

Neděle 12. června od 10 hodin

Osmý ročník silničního cyklistického závodu Krušnohorské peklo 2016 odstartuje v neděli 12. června z Nové Vsi v Horách. Připravena je i dětská kategorie. Více informací zde.


JEZEŘÍ: Víkend otevřených zahrad na zámku Jezeří

Sobota 11. a neděle 12. června od 14 do 15.30 hodin

V rámci projektu Víkend otevřených zahrad bude uskutečněna prohlídka dochované části zámecké zahrady, a to po oba dva víkendové dny vždy od 14. hodiny.


ŽELENICE: Želenická neckyáda

Sobota 11. června od 9 hodin

Jedna z největších společenských a sportovních akcí se koná v sobotu v Želenicích na Mostecku. Jde o vodáckou úsměvnou akci, při které lidé plují v netradičních oblecích na netradičních plavidlech po říčce Bílině. Prezentace a ukázky plavidel od 9 hodin, start plavidel ve Zlatníkách ve 13 hodin. Kabát Revival zahraje v 15.15 hodin.


MOST: Z pohádky do pohádky

Sobota 11. června od 10 hodin

29. ročník pochodu pro děti i dospělé startuje v sobotu od amfiteátru na Benediktu v Mostě. Pochod měří asi 3 km a na trase potkáte pohádkové postavičky (šašky, princezny, čarodějnice, vodníky), u kterých vás čeká mnoho soutěží, úkolů, ale i odměn. Soutěžit s dětmi mohou i rodiče, prarodiče, tetičky a strýčkové.


MOST: Fler jarmark a kostel na kolečkách

Sobota 11. června od 10 do 18 hodin

Kostel na kolečkách opět dorazí do muzejní zahrady a letos nám veze skvělý letní náklad. FLER jarmark bude letos pěkně výživný - dorazí více než 60 fléristů!


MOST: Miss kolektiv pohyb a Miss kolektiv aerobic 2016

Neděle 12. června od 10 do 15 hodin

Čtrnáctý ročník soutěžní nepostupové přehlídky pohybových skladeb pro kroužky základních a mateřských škol, DDM, SVČ a děti ze sportovních klubů a fit center. Prezence od 9 hodin, vlastní soutěž začíná v mostecké sportovní hale v 10 hodin.


DUCHCOV: Casanovské slavnosti

Pátek 10. – sobota 11. června

Dva dny plné zábavy čekají návštěvníky města Duchcov v pátek 10. a v sobotu 11. června. Konají se tam tradiční Casanovské slavnosti. Nabídnou program na několika scénách, z něhož si vyberou příznivci historie, divadla, populární i rockové hudby. Na co se můžete těšit? Podrobný program zde.


OSEK: Noc kostelů v cisterciáckém klášteře

Pátek 10. června od 18 hodin

Objevte krásy křesťanských výtvarných a architektonických pokladů v oseckém klášteře za svitu svíček a v doprovodu průvodce. Začíná se v 18 hodin, netradiční prohlídka začíná před 20. hodinou. K prohlídce už není možné se připojit po jejím zahájení.


LOUNY: Den záchranářů Ústeckého kraje

Sobota 11. června od 10 hodin

Osmý Den záchranářů se v letošním roce uskuteční v Lounech. Začíná se v 10 hodin. Přinášíme vám podrobný sobotní program, ve kterém si jistě naleznete to, co vás nejvíce zaujme. Najdete jej zde.


KRÁSNÝ DVŮR: Víkend otevřených zahrad na zámku Jezeří

Sobota 11. – neděle 12. června

V sobotu 11. 6. se uskuteční od 15 hodin v zámeckém parku u Panova templu koncert pěveckého sboru Aurum a komorního orchestru města Chomutova. V krásném romantickém prostředí zazní skladby Johanna Sebastiana Bacha, Johanna Pachelbela, Dmitrije Šostakoviče a Wolfganga Amadea Mozarta. V neděli 12. 6. budou po celý den mimořádně otevřeny východní francouzské zahrady u zámku. Odpoledne od 14. hodin v zahradě zahraje Jakub Machulda na kytaru i na housle, písně známé i písně vlastní tvorby.


ŽATEC: Sraz vozidel Mini Cooper

Sobota 11. června od 12 do 13 hodin

V sobotu po poledni se na žateckém náměstí Svobody setkají majitelé vozidel Mini Cooper, prodávat se budou i originální dárky a předměty spojené s touto britskou značkou.


KADAŇ: Párty ve Františkánu

Sobota 11. června od 10 do 22 hodin

V Kadani se uskuteční v krásném prostředí františkánského kláštera druhý ročník festivalu pARTy ve FRANTIŠKÁNU, zaměřeného na různé druhy umění. Těšte se na 11. června. Přinášíme jména vystupujících kapel a další program v tomto článku.


CHOMUTOV: Den Dětí na startu promění Chomutov v město pohybu a zábavy

Pátek 10. června od 10 do 17 hodin

Spousta zábavy a především pohybu, her a soutěží čeká na všechny děti 10. června 2016 na Atletickém stadionu v Chomutově. V rámci Dne dětí na startu totiž organizátoři připravili pro nejmenší bohatý dopolední (10.00 – 12.00 hodin) i odpolední program (15.00 – 17.00 hodin). Děti si budou moct vyzkoušet nejrůznější sportovní disciplíny, k dispozici jim budou zajímavá stanoviště s ukázkami cvičení z projektu Děti na startu, budou plnit dovednostní disciplíny a pozor: na každého účastníka čeká krásná odměna!


CHOMUTOV: Do kopce vyrazí silná auta

Sobota 11. – neděle 12. června

Jezdci i diváci se můžou opět těšit na další z podniku závodů do vrchu Triola Cup. Tentokrát je čeká mistrovská trať mezi Chomutovem a Blatnem. V sobotu 11. a v neděli 12. června se zde pojede již třetí dvojzávod, na bezchybném povrchu, se špičkovou pasivní i aktivní ochranou jezdců i diváků a opět po záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka. Další info a mapa startu a závodu zde.


ÚSTÍ NAD LABEM: Muzejní noc – Plavba na páře

Pátek 10. června od 18 do 24 hodin

Bohatý noční zábavný program na téma kdysi velmi rušného života říčního přístavu v Ústí nad Labem. Koná se před muzeem i v atriu. Od desáté večerní se těšte i na program s hvězdičkou, třeba na písně hamburských prostitutek. Program pro děti poběží do 23.00 hod.: Airbrush tetování, malování na labské kameny, vázání uzlů, skládání parníčků, veslovací trenažer... Široká nabídka občerstvení: Ochutnávky rumu, pivo Kapitán, utopenci, palačinky, zmrzlina...


VARVAŽOV: Boj o uhelného muže 2016

Sobota 11. června od 9 hodin

Zatopený důl Varvažov se stane bojištěm pětičlenných týmů o titul Uhelný muž 2016. Na místě, kde se fáralo a dřelo, se utkáte v disciplínách, ve kterých předvedete svojí houževnatost, sílu, zručnost a chuť zvítězit. Přijďte a nechte se podrobit tvrdému testu kondice! Závod startuje v 10 hodin.


LITOMĚŘICE: Zazní vážná hudba na počest Beethovena

Sobota 11. června od 19 hodin

52. ročník Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena 2016 pod záštitou primátora statutárního města Teplice Jaroslava Kubery a hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka se v sobotu přesouvá do Litoměřic. Koná se tam Komorní koncert v bývalém jezuitském kostele Zvěstování Panně Marii v Litoměřicích. Vystupují: Czech Ensemble Baroque.


LOVOSICE: Den dětí se Spartou

Sobota 11. června od 14 hodin

V sobotu odpoledne pořádá Fan club Sparta na fotbalovém hřišti Den dětí. Chystají se soutěže, k vidění bude maskot Spartakus, připravený pro dovádění bude skákací hrad.


DĚČÍN: Komentované prohlídky města

Neděle 12. června od 10 hodin

Zúčastněte se kombinované prohlídky Děčína a zámku. Každou neděli v 10:00 hod startuje prohlídka s průvodcem od infocentra v knihovně (Karla Čapka 1). Prohlídka trvá dvě hodiny a je až ve 3 jazycích.

Napsal
Oldřich Hájek
Author: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Více od autora

  Audioverze Ústecký kraj – Pořádná sada zajímavých akcí se sešla od tohoto pátku do neděle v našem Ústeckém kraji! Kdo nebude chtít lenošit, ten nebude vědět, kam dřív skočit: Jestli k vodě, k autům, nebo za muzikou. Tak snad si z naší velké nabídky vyberete. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); MOST: Závody dračích lodí Pátek 10. – sobota 11. června V pátek 10. června na vodní ploše Matylda v Mostě odstartují závody Dračích lodí, pokračují v sobotu 11. června a k závodům se v sobotu připojí také akce Den pro celou rodinu. V letošním roce se jedná již o pátý ročník závodu Dračích lodí, který vychází z dva tisíce let staré čínské tradice, podle které právě Drak ovládá vodu a vodní živly. Podrobný program zde. LITVÍNOV: Sraz historických vozidel Sobota 11. června od 8 do 15.45 hodin Sraz historických vozidel se uskuteční v sobotu na hlavním litvínovském náměstí. Auta začnou přijíždět už ráno v osm. Před obědem se veteráni vydají na společnou asi čtyřicetikilometrovou jízdu, projedou se po autodromu a vrátí se do Litvínova na areál Loučky. MALÉ BŘEZNO: Dobrovolní hasiči Malé Březno Vás zvou na Hasičení 2016 Sobota 11. června od 9 hodin Kdo se nebojí vody a chce si užít mokrou zábavu spojenou se sportovním kláním, nechť nechá špatnou náladu doma a přijede se zúčastnit Hasičení v Malém Březně. Hasičský dětský den začíná v devět ráno, od půl dvanácté se bude hrát hasičský fotbal, od 17.30 zahrají kapely Cumbál, Velryba, Bez cenzury, Občas Blugrass. NOVÁ VES V HORÁCH: Cyklisty čeká krušnohorské peklo Neděle 12. června od 10 hodin Osmý ročník silničního cyklistického závodu Krušnohorské peklo 2016 odstartuje v neděli 12. června z Nové Vsi v Horách. Připravena je i dětská kategorie. Více informací zde. JEZEŘÍ: Víkend otevřených zahrad na zámku Jezeří Sobota 11. a neděle 12. června od 14 do 15.30 hodin V rámci projektu Víkend otevřených zahrad bude uskutečněna prohlídka dochované části zámecké zahrady, a to po oba dva víkendové dny vždy od 14. hodiny. ŽELENICE: Želenická neckyáda Sobota 11. června od 9 hodin Jedna z největších společenských a sportovních akcí se koná v sobotu v Želenicích na Mostecku. Jde o vodáckou úsměvnou akci, při které lidé plují v netradičních oblecích na netradičních plavidlech po říčce Bílině. Prezentace a ukázky plavidel od 9 hodin, start plavidel ve Zlatníkách ve 13 hodin. Kabát Revival zahraje v 15.15 hodin. MOST: Z pohádky do pohádky Sobota 11. června od 10 hodin 29. ročník pochodu pro děti i dospělé startuje v sobotu od amfiteátru na Benediktu v Mostě. Pochod měří asi 3 km a na trase potkáte pohádkové postavičky (šašky, princezny, čarodějnice, vodníky), u kterých vás čeká mnoho soutěží, úkolů, ale i odměn. Soutěžit s dětmi mohou i rodiče, prarodiče, tetičky a strýčkové. MOST: Fler jarmark a kostel na kolečkách Sobota 11. června od 10 do 18 hodin Kostel na kolečkách opět dorazí do muzejní zahrady a letos nám veze skvělý letní náklad. FLER jarmark bude letos pěkně výživný - dorazí více než 60 fléristů! MOST: Miss kolektiv pohyb a Miss kolektiv aerobic 2016 Neděle 12. června od 10 do 15 hodin Čtrnáctý ročník soutěžní nepostupové přehlídky pohybových skladeb pro kroužky základních a mateřských škol, DDM, SVČ a děti ze sportovních klubů a fit center. Prezence od 9 hodin, vlastní soutěž začíná v mostecké sportovní hale v 10 hodin. DUCHCOV: Casanovské slavnosti Pátek 10. – sobota 11. června Dva dny plné zábavy čekají návštěvníky města Duchcov v pátek 10. a v sobotu 11. června. Konají se tam tradiční Casanovské slavnosti. Nabídnou program na několika scénách, z něhož si vyberou příznivci historie, divadla, populární i rockové hudby. Na co se můžete těšit? Podrobný program zde. OSEK: Noc kostelů v cisterciáckém klášteře Pátek 10. června od 18 hodin Objevte krásy křesťanských výtvarných a architektonických pokladů v oseckém klášteře za svitu svíček a v doprovodu průvodce. Začíná se v 18 hodin, netradiční prohlídka začíná před 20. hodinou. K prohlídce už není možné se připojit po jejím zahájení. LOUNY: Den záchranářů Ústeckého kraje Sobota 11. června od 10 hodin Osmý Den záchranářů se v letošním roce uskuteční v Lounech. Začíná se v 10 hodin. Přinášíme vám podrobný sobotní program, ve kterém si jistě naleznete to, co vás nejvíce zaujme. Najdete jej zde. KRÁSNÝ DVŮR: Víkend otevřených zahrad na zámku Jezeří Sobota 11. – neděle 12. června V sobotu 11. 6. se uskuteční od 15 hodin v zámeckém parku u Panova templu koncert pěveckého sboru Aurum a komorního orchestru města Chomutova. V krásném romantickém prostředí zazní skladby Johanna Sebastiana Bacha, Johanna Pachelbela, Dmitrije Šostakoviče a Wolfganga Amadea Mozarta. V neděli 12. 6. budou po celý den mimořádně otevřeny východní francouzské zahrady u zámku. Odpoledne od 14. hodin v zahradě zahraje Jakub Machulda na kytaru i na housle, písně známé i písně vlastní tvorby. ŽATEC: Sraz vozidel Mini Cooper Sobota 11. června od 12 do 13 hodin V sobotu po poledni se na žateckém náměstí Svobody setkají majitelé vozidel Mini Cooper, prodávat se budou i originální dárky a předměty spojené s touto britskou značkou. KADAŇ: Párty ve Františkánu Sobota 11. června od 10 do 22 hodin V Kadani se uskuteční v krásném prostředí františkánského kláštera druhý ročník festivalu pARTy ve FRANTIŠKÁNU, zaměřeného na různé druhy umění. Těšte se na 11. června. Přinášíme jména vystupujících kapel a další program v tomto článku. CHOMUTOV: Den Dětí na startu promění Chomutov v město pohybu a zábavy Pátek 10. června od 10 do 17 hodin Spousta zábavy a především pohybu, her a soutěží čeká na všechny děti 10. června 2016 na Atletickém stadionu v Chomutově. V rámci Dne dětí na startu totiž organizátoři připravili pro nejmenší bohatý dopolední (10.00 – 12.00 hodin) i odpolední program (15.00 – 17.00 hodin). Děti si budou moct vyzkoušet nejrůznější sportovní disciplíny, k dispozici jim budou zajímavá stanoviště s ukázkami cvičení z projektu Děti na startu, budou plnit dovednostní disciplíny a pozor: na každého účastníka čeká krásná odměna! CHOMUTOV: Do kopce vyrazí silná auta Sobota 11. – neděle 12. června Jezdci i diváci se můžou opět těšit na další z podniku závodů do vrchu Triola Cup. Tentokrát je čeká mistrovská trať mezi Chomutovem a Blatnem. V sobotu 11. a v neděli 12. června se zde pojede již třetí dvojzávod, na bezchybném povrchu, se špičkovou pasivní i aktivní ochranou jezdců i diváků a opět po záštitou hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka. Další info a mapa startu a závodu zde. ÚSTÍ NAD LABEM: Muzejní noc – Plavba na páře Pátek 10. června od 18 do 24 hodin Bohatý noční zábavný program na téma kdysi velmi rušného života říčního přístavu v Ústí nad Labem. Koná se před muzeem i v atriu. Od desáté večerní se těšte i na program s hvězdičkou, třeba na písně hamburských prostitutek. Program pro děti poběží do 23.00 hod.: Airbrush tetování, malování na labské kameny, vázání uzlů, skládání parníčků, veslovací trenažer... Široká nabídka občerstvení: Ochutnávky rumu, pivo Kapitán, utopenci, palačinky, zmrzlina... VARVAŽOV: Boj o uhelného muže 2016 Sobota 11. června od 9 hodin Zatopený důl Varvažov se stane bojištěm pětičlenných týmů o titul Uhelný muž 2016. Na místě, kde se fáralo a dřelo, se utkáte v disciplínách, ve kterých předvedete svojí houževnatost, sílu, zručnost a chuť zvítězit. Přijďte a nechte se podrobit tvrdému testu kondice! Závod startuje v 10 hodin. LITOMĚŘICE: Zazní vážná hudba na počest Beethovena Sobota 11. června od 19 hodin 52. ročník Hudebního festivalu Ludwiga van Beethovena 2016 pod záštitou primátora statutárního města Teplice Jaroslava Kubery a hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka se v sobotu přesouvá do Litoměřic. Koná se tam Komorní koncert v bývalém jezuitském kostele Zvěstování Panně Marii v Litoměřicích. Vystupují: Czech Ensemble Baroque. LOVOSICE: Den dětí se Spartou Sobota 11. června od 14 hodin V sobotu odpoledne pořádá Fan club Sparta na fotbalovém hřišti Den dětí. Chystají se soutěže, k vidění bude maskot Spartakus, připravený pro dovádění bude skákací hrad. DĚČÍN: Komentované prohlídky města Neděle 12. června od 10 hodin Zúčastněte se kombinované prohlídky Děčína a zámku. Každou neděli v 10:00 hod startuje prohlídka s průvodcem od infocentra v knihovně (Karla Čapka 1). Prohlídka trvá dvě hodiny a je až ve 3 jazycích. var loadAsyncDeferredFacebook = function() { (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = //connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&version=v2.5; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, script, facebook-jssdk)); } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredFacebook, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredFacebook); else window.onload = loadAsyncDeferredFacebook; fSdílet Tweet var loadAsyncDeferredTwitter = function() { var d = document; var s = script; var id = twitter-wjs; var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?http:https;if(!d.getElementById(id)){ js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+://platform.twitter.com/widgets.js;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);} } if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredTwitter, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredTwitter); else window.onload = loadAsyncDeferredTwitter; window.___gcfg = { lang: cs }; var loadAsyncDeferredGooglePlus = function() { var po = document.createElement(script); po.type = text/javascript; po.async = true; po.src = https://apis.google.com/js/plusone.js; po.innerHTML = {lang: cs}; var s = document.getElementsByTagName(script)[0]; s.parentNode.insertBefore(po, s); }; if (window.addEventListener) window.addEventListener(load, loadAsyncDeferredGooglePlus, false); else if (window.attachEvent) window.attachEvent(onload, loadAsyncDeferredGooglePlus); else window.onload = loadAsyncDeferredGooglePlus; NapsalAuthor: Oldřich HájekEmail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. document.getElementById(cloak4f4a98dde9c05367f02353cded557b1a).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy4f4a98dde9c05367f02353cded557b1a = oldrich.hajek + @; addy4f4a98dde9c05367f02353cded557b1a = addy4f4a98dde9c05367f02353cded557b1a + e-mostecko + . + cz; var addy_text4f4a98dde9c05367f02353cded557b1a = oldrich.hajek + @ + e-mostecko + . + cz;document.getElementById(cloak4f4a98dde9c05367f02353cded557b1a).innerHTML += +addy_text4f4a98dde9c05367f02353cded557b1a+; Více od autora Obyvatel přibylo, počet svateb rostl nejvíc za osm letOBRAZEM: Česko v přátelském utkání porazilo Litvu 3:0!Několikrát porušil zákon: Nesměl řídit, byl pod drogami za volantem a navíc kradlPlavkyně Hornofová přivezla z mezinárodních závodů v Žilině tři cenné kovyOBRAZEM: Česká fotbalová reprezentace trénuje v Ústí nad Labem GSpeech

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz TOPlist

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči. Více informací

×