Čtvrtek 23. listopad 2017
Svátek má Klement
Archivováno

Krušné hory - Letošního ročníku se můžete zúčastnit ve dvou kategoriích Hobby a Profi. Záměrem soutěže je nechat prostor fotografům, aby zachytili Krušné hory v těch nejzajímavějších podobách v každém ročním období. HOBBY - Fotografie geograficky pocházející z území Krušných hor (z české i německé strany) ve formátu JPG, TIF, PSD s minimálním rozlišením - 4 Mpix / 1700x2300 PROFI - Fotografie geograficky pocházející z území Krušných hor (z české i německé strany) ve formátu JPG, TIF, PSD s minimálním rozlišením - 4 000×2 400 pixelů optimálně pak 7 400 x 4 500 pixelů.

 

Požadavky na soutěžní fotografie: do soutěže budou zařazeny pouze fotografie splňující níže uvedené podmínky. Orientace fotografií musí být na šířku. Každý účastník má právo zaslat do soutěže maximálně 5 snímků. Povinnou součástí přihlášené fotografie je průvodní informace, která musí obsahovat název kategorie (hobby/profi), jméno autora a jeho e-mailovou adresu, telefonní číslo, název a krátký popis fotografie. Své fotografie musí soutěžící zaslat od 1. 6. 2015 do 30. 8. 2015 na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Více informací a podrobný popis pravidel soutěže najdete na stránkách www.krusne-hory.org

Pravidla Fotosoutěže:

1. Organizátor:

Organizátorem fotosoutěže je Destinační agentura Krušné hory o.p.s., sídlo: Klíny 61, 436 01 Litvínov, IČ : 287 34 220 (dále jen "organizátor").

2. Termín trvání soutěže:

Soutěž probíhá od 1. června 2015 do 30. srpna 2015, vyhlášení výsledků proběhne v posledním září 2015.

3. Účastníci soutěže:

soutěž probíhá ve dvou kategoriích Hobby a Profi . Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, která v době trvání soutěže zašle soutěžní fotografii a uvede svou platnou e-mailovou adresu, své jméno a telefonní číslo. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké.

4. Požadavky na soutěžní fotografie:

Fotografie musí geograficky pocházet z území Krušných hor (z české i německé strany). Záměrem soutěže je nechat prostor fotografům, aby zachytili Krušné hory v těch nejzajímavějších podobách v každém ročním období.
Do soutěže budou přijaty pouze digitální fotografie, které budou splňovat následující parametry: formát JPG, TIF, PSD. Minimální požadavek pro kategorii hobby je rozměr fotografie - 4 Mpix / 1700x2300 pro kategorii profi je požadováný rozměr 4 000×2 400 pixelů (obrazových bodů), optimální požadavek pro nejvyšší tiskovou kvalitu je rozměr fotografie 7 400 x 4 500 pixelů (obrazových bodů). Orientace fotografií musí být na šířku. Každý účastník má právo zaslat do soutěže maximálně 5 snímků. Povinnou součástí přihlášené fotografie je průvodní informace, která musí obsahovat jméno autora a jeho e-mailovou adresu, telefonní číslo, název a krátký popis fotografie.

Své fotografie musí soutěžící zaslat na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5. Podmínky účasti v soutěži

Zasláním fotografie do soutěže účastník potvrzuje, že:

a) je autorem dodané fotografie, že tato fotografie je původní a nejedná se o fotomontáž (povolena je pouze minimální úprava barevnosti a jemné doostření);
b)dává souhlas k používání fotografií pro propagační činnost Destinační agentury Krušné hory, o.p.s.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací