Pátek 20. říjen 2017
Svátek má Vendelín
Archivováno

Litoměřice – Dům kultury a hrad v Litoměřicích bude patřit ve dnech 17. – 18. dubna milovníkům vína. V jeho prostorách proběhne již 13. ročník výstavy Vinařské Litoměřice 2015, která je mezinárodní prodejní a soutěžní výstavou vín a odborných prezentací.

Soutěž vín.  Zdroj: www.ortopedicke-centrum.cz
První den výstavy (pátek 17. 4. 2015) v 15:00 hod. se koná slavnostní zahájení a následně v 17:00 hod. slavnostní ceremoniál s předáním ocenění vítězům soutěže.

Druhý den výstavy (sobota 18. 4. 2015) bude probíhat odborný seminář "Víno a zdraví", zde přednesou odborníci z řad lékařů svoje poznatky vlivů vína na lidský organizmus. Doprovodný program "Víno a pokrmy" bude probíhat po celý den. K dobré náladě bude po oba dny hrát cimbálová muzika Slovácko mladší s Jožkou Šmukařem.

Výstavě Vinařské Litoměřice každoročně předchází soutěž vín. Do této soutěže bylo letos přihlášeno celkem 595 soutěžních vzorků, které splňovaly podmínky statutu soutěže. V soutěži bylo uděleno 88 zlatých medailí, 89 stříbrných medailí a také byla udělena cena Championa výstavy vín a dalších 16 hlavních ocenění.

Na výstavě budete moci ochutnat nejen tato nejvýše ohodnocená vína, ale také spoustu dalších vín u více než padesáti vystavovatelů.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací