Úterý 18. únor 2020
Svátek má Gizela

Chomutov – Chomutovští Piráti po roce znovu odehrají speciální utkání pro místní nemocnici, do něhož opět nastoupí ve speciálních dresech. Chcete vědět, jak budou vypadat? Přijďte v pátek 12. ledna do Obchodního centra Chomutovka, kde budou dresy představeny.

Pro druhý ročník projektu Piráti Chomutov pro nemocnici byl vybrán duel s Pardubicemi, který se uskuteční v neděli 21. ledna. Letos Piráti podpoří chirurgické oddělení chomutovské nemocnice. Stejně jako před rokem poputuje na pomoc chirurgickému oddělení výtěžek z aukce speciálních dresů.

Veřejnosti budou dresy představeny v pátek 12. ledna v 16.30 hodin v rámci autogramiády hokejistů v obchodním centru Chomutovka, kde Michal Vondrka, Dávid Skokan a Jakub Sklenář poprvé dresy obléknou. A jak budou vypadat? To je zatím tajemství. Už teď však Piráti naznačili, že budou znovu bez reklam s logem projektu a přece úplně jiné než před rokem. Tehdy hokejisté hráli v dresech, které připomínaly doktorské pláště.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací