Pátek 25. květen 2018
Svátek má Viola

 Kadaň – Jako každou druhou středu v měsíci se i ve středu 13. září uskuteční farmářské trhy na Mírovém náměstí v Kadani. Tentokrát se ale nebude jen nakupovat, ale součástí trhů bude i neopakovatelná šou akrobatů a performerů.

Farmářské trhy začínají v 9.00 hodin a končí v 16.00 hodin. V nabídce nebude chybět ovoce a zelenina, pečivo, uzeniny, koření, bylinné čaje a masti, ale třeba i maďarské klobásy, slovenské sýry a řecké speciality. Od jedenácti do jedné bude hrát na náměstí muzika. V 15.30 bude z náměstí vyrážet skupina akrobatů a performerů V.O.S.A Theatre se svou neopakovatelnou šou Vysoké snění, která pak bude pokračovat na Studentském náměstí.

Skupina akrobatů a performerů předvede v Kadani šou, které kombinuje prvky nového cirkusu – tedy umění, v němž se snoubí tanec, divadlo, akrobacie, kejkle s ohněm a dokonce i živá hudba. Protože kejklíři v minulých dobách patřili hlavně k trhům, začne show na Mírovém náměstí v rámci farmářských trhů od 15:30. Průvodem se poté všichni přesunou na Studentské náměstí, které se promění v jedno velké jeviště a kde proběhne hlavní program.

1209sou1

 

 

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2017 | E-chomutovsko.cz | Sushenka.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací