Úterý 28. červen 2022
Svátek má Lubomír

Kadaň – V Kadani chtějí podpořit dobré sousedské vztahy a zjistit, co trápí lidi na sídlištích. V průběhu května a června proto město uspořádá hned tři setkání s občany, každé sídliště bude mít své. Nebude se ale diskutovat v nějakém neosobním sále, ale venku pod širým nebem, s muzikou a dobrými buřtíky k tomu.

První setkání s vedením města se uskuteční na sídlišti C ve středu 17. května. Starosta se s lidmi sejde v 17.00 hodin na novém hřišti u DDM Šuplík. „Přijďte si popovídat se svými sídlištními sousedy a zjistit, co můžete společně změnit či vylepšit,“ zve na společný piknik kadaňská radnice. Pro děti bude zajištěný program v podobě soutěží či opičí dráhy. Společně se budou opékat buřty a k poslechu zahraje kapela Bunch of Folks.

Obdobné setkání se uskuteční 31. května též na sídlišti B. Tady se obyvatelé sejdou na školním hřišti u Sluníčkové školy a 14. června se bude piknikovat na „déčku“ na školním hřišti u páté základní školy. V obou případech budou pro děti opět připraveny zábavné hry, pro všechny táborák s buřty a zazpívá Pepa Štross.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz