Čtvrtek 11. srpen 2022
Svátek má Zuzana

Ústecký kraj - V sobotu v ranních a dopoledních hodinách řešili hasiči v Ústeckém kraji 20 událostí typu technická pomoc, kdy ve většině případů v souvislosti s deštěm hasiči čerpali vodu nebo odstraňovali popadané stromy. Nejvíce událostí bylo zaznamenáno na Litoměřicku a Ústecku.

Jednotka ze stanice Štětí vyjížděla kolem 5:26 ke dvou událostem, kde bylo potřeba odčerpat vodu a vyčistit uliční vpusti. Jednalo se o zatopené parkoviště u základní školy ve Štětí a zatopený podjezd v obci Hněvice.

Jednotka ze stanice Lovosice a jednotka SŽ Ústí nad Labem v 7:30 byly povolány k zatopenému podchodu na vlakovém nádraží v Lovosicích.

Dobrovolná jednotka Chotiměř v 8:00 vyjela v k ucpané kanalizaci v Prackovicích nad Labem. Kanalizace byla ucpaná kameny a dřevem.

edeniky 3498

V 8:09 vyjížděla jednotka ze stanice Lovosice a dobrovolná jednotka Budyně nad Ohří k sesuvu půdy na silnici před Poplzy směrem od Brníkova.

V 9:00 vyjížděla jednotka ze stanice Litoměřice do ulice Nádražní v Litoměřicích, kde došlo k zatopení obou jízdních pruhů silnice a docházelo k zatopení sklepa budovy nádraží.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz