Středa 18. květen 2022
Svátek má Nataša

Chomutovsko, Ústecký kraj - V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji ke 217 dopravním nehodám a haváriím. Dva lidé byli usmrceni na Chomutovsku a Teplicku. Těžce zraněni byli 4 lidé a lehké zranění utrpělo 24 osob. Hmotná škoda byla odhadnuta na 10 147 000 korun. Informuje o tom Policie ČR.

"Nejčastější příčinou dopravních nehod byl nesprávný způsob jízdy, a to v 84 případech. Ve 27 případech byla příčinou nepřiměřená rychlost, ve 22 případech nedání přednosti v jízdě a ve 4 případech nesprávné předjíždění. Pod vlivem alkoholu byli 3 účastníci dopravních nehod," uvedla policejní mluvčí Šárka Poláčková.

Na Chomutovsku se z celkového počtu nehod stalo v týdnu 22 havárií.

Tragická nehoda u Všehrd

Ve čtvrtek 13. ledna před půl čtvrtou odpoledne došlo v blízkosti obce Všehrdy na Chomutovsku k tragické dopravní nehodě (Aktuálně jsme o ní psali zde). Řidič osobního vozidla jedoucí po silnici č. 607 ve směru od Prahy na Chomutov ze zatím nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci, najel do křovin a po několika metrech vozidlo skončilo převrácené na boku. "Sedmapadesátiletý řidič bohužel při nehodě zemřel. Okolnosti a příčiny této tragické nehody policisté šetří," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská

Provoz na silnici byl po nehodě omezen a byl veden kyvadlově jedním pruhem. Později byla silnice přibližně na hodinu uzavřena v obou směrech kvůli vyproštění havarovaného vozidla. V půl osmé večer byl provoz obnoven v obou směrech.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz