Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Teplice - V sobotu 19. června před 15. hodinou zasahovali policisté v Dubské ulici v Teplicích, kde se vzájemně měli napadat dva muži a poškozovali cizí auta. Po příjezdu hlídky na místo našli policisté v ulici U Hřiště na zemi ležet muže bez trička, který měl zjevná zranění.

Jakmile se k němu policisté přiblížili, začal být agresivní, napadl je, způsobil jim škrábance a jednoho pokousal. Policisté museli proti agresivnímu muži použít donucovací prostředky a přivolali mu sanitku. Muž byl předán do péče záchranářů, v sanitce následně zkolaboval a i přes resuscitaci se nepodařilo obnovit jeho životní funkce.

Na sociální síti Facebook se objevilo video zachycující zákrok policie. Video vyvolalo rozruch, někteří zákrok označili za policejní brutalitu. To však policejní mluvčí Veronika Hyšplerová vyvrátila s tím, že za a smrt muže zřejmě může vysoká dávka drog, kterou si vzal.

Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje obdrželo od pracoviště soudního lékařství Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem závěrečnou pitevní zprávu (znalecký posudek). Ten konstatuje, že mezi zákrokem policistů a úmrtím muže neexistuje žádná souvislost. Smrt nastala v přímé příčinné souvislosti s intoxikací pervitinem.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací