Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

Chomutov - V jedné z chomutovských ulic mělo dojít k napadení ženy jejím partnerem, kam tedy byla okamžitě vyslána hlídka městské policie. Žena strážníkům na místě uvedla, že k fyzickému útoku došlo, ale partner z bytu odešel.

Žádná zranění, až na pár oděrek, nemá a vzhledem k tomu, že se toto nikdy v minulosti nestalo, nechtěla nic hlásit, pouze chtěla docílit toho, aby partner odešel. Bohužel o méně než hodinu se celá situace opakovala a hlídka na místo vyrazila opět.

Muž byl pod vlivem alkoholu a výčitky vůči partnerce tedy násobil, vůči hlídce se choval nepřátelsky až agresivně, odmítal spolupracovat, a to i přes upozornění, že se svým jednáním dopouští přestupku, protože mimo to vše ještě neustále křičel a slovně napadal i strážníky.

"Když hlídka přistoupila k předvedení muže, vlivem jeho násilného chování musel být za použití donucovacích prostředků sveden k zemi, byla mu přiložena pouta a následoval převoz na Policii ČR. Tam se potvrdilo, že muž není zájmovou osobou, ale pohání ho rovnou 2,14 promile. Jeho protiprávní chování si převezme správní orgán k projednání," uvádějí k incidentu chomutovští strážníci.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací