Čtvrtek 9. prosinec 2021
Svátek má Vratislav

ČR, Ústecký kraj – V Česku přibylo v sobotu více nemocných s covidem než tomu bylo před týdnem i před čtrnácti dny. V Ústeckém je situace lehce příznivější, i tak zde ale od začátku září nemocných přibývá.

V celém Česku přibylo v sobotu 665 potvrzených nákaz novým typem koronaviru, minulý týden v sobotu to bylo 551 osob a ještě o týden dříve 414 lidí

V českých nemocnicích leží aktuálně 306 pacientů s covidem. Dosud zemřelo 30 501 lidí, u nichž byla prokázána infekce.

Ústecký kraj

Během soboty bylo nejvíce případů potvrzeno na Chomutovsku. Jde o devět nových nemocných. O jednoho méně přibylo na Mostecku. V jihozápadním koutu Ústeckého kraje evidují hygienici také sedm nákaz na Lounsku. V severnějších částech byla situace lepší. Na Teplicku zjistili jen dva nakažené, v každém dalším okrese kraje jen po jednom. Dohromady jde o 29 lidí s covidem. Pro srovnání: V Praze včera přibylo 122 případů.

V sobotu bylo v Ústeckém kraji očkováno 116 lidí. S očkováním pomáhá také Očkobus Krajské zdravotní, který objíždí obce a města.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací