Středa 27. říjen 2021
Svátek má Šarlota a Zoe

Stebno – V sobotu se ve Stebně otevřelo pro děti zcela nové hřiště, plné různých atrakcí. Původní hřiště totiž zničila bouře, které se prohnala Podbořanskem 24. června. Stebno a jeho okolí je oblíbenou lokalitou obyvatel z Mostecka, kteří zde mají řadu chat a chalup.

Nové hřiště bylo zrekonstruováno za pomoci dotace z Ministerstva pro místní rozvoj. „Hřiště stálo půl milionu, z toho 80% byla dotace a 20% financí šlo z rozpočtu města,“ uvedl starosta Kryr Miroslav Brda.

2709stebno3

Na slavnostní otevření přišla asi stovka lidí. Zatímco si děti hrály na novém hřišti, dospělí mohli sledovat prezentace studie obnovy obce Stebno. K vidění byly hned dvě. „Byl o to velký zájem, lidé se seznámili s tím, jak bude probíhat rekonstrukce náměstí. Autorka studie si vyslechla připomínky občanů, které nyní bude do projektu zapracovávat,“ řekl Brda.

2709stebno2

Další setkání s občany je naplánované na říjen, popřípadě listopad, kde se opět dozvědí pokračování dalších rekonstrukcí a obnov poničené obce.

2709stebno4

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací