Středa 27. říjen 2021
Svátek má Šarlota a Zoe

Jirkov - Začínají nutné opravy tří lávek přes Podkrušnohorský přivaděč. Vše má být hotové do konce listopadu. Město zároveň zajistilo obchůzné trasy.

Za částečné, později za plné uzavírky cesty pro pěší bude probíhat oprava lávky mezi ulicemi Studentská (u transformátoru) a Na Borku. Po dobu prací mohou lidé přecházet přes mostek u 4. základní školy. Zábradlí na opravované lávce je v dobrém stavu, proto se jen odmontuje a pak se zase vrátí na místo.

Za plné uzavírky cesty pro chodce se bude opravovat lávka u Slunce (pod krytem CO) ve Školní ulici. Tady jsou dvě možnosti, jak přejít přivaděč - buď po mostku vedle 4. základní školy (u Paraplíčka) nebo po lávce od Hornické ulice k trafostanici u čp. 1713 ve Školní ulici. U opravované lávky se počítá s novým zábradlím.

Největší, celkovou rekonstrukcí projde lávka v Jiráskově ulici, která převádí chodník přes přivaděč. Chodci tu budou moci po dobu opravy provizorně přecházet po přilehlé vozovce.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací