Sobota 10. duben 2021
Svátek má Darja

Louny - Lounští kriminalisté stále pracují na případu brutálního fyzického napadení, o kterém jsme informovali 16. února. K napadení muže dvěma neznámými útočníky mělo dojít v ulici Postoloprtská v Lounech v úterý 2. února kolem 23:15 hodin.

V důsledku útoku pachatelů utrpěl poškozený mnohačetná zranění včetně zlomenin. Podrobnosti k incidentu včetně popisu a identikitů neznámých útočníků naleznete zde.

V rámci šetření případu zajistili kriminalisté videozáznam z blízké benzínové čerpací stanice, který byl pořízen v krátké době po napadení. Na videozáznamu a fotografiích, které z něho byly pořízeny, je zaznamenán muž kupující zboží v prodejně čerpací stanice, který platil v hotovosti. Vzhledem k tomu, že čerpací stanice se nachází v blízkosti místa napadení, by tento muž mohl přispět k objasnění případu.

"Pokud se na záznamu poznáváte, anebo máte poznatky k totožnosti dotyčného, kontaktujte, prosím, policii na lince 158," obrací se na veřejnost policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

foto

0503patracka2

0503patracka3

0503patracka4

Video

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací