Sobota 10. duben 2021
Svátek má Darja

Litvínov - Do kontroly dodržování nových vládních nařízení kabinetu Andreje Babiše se zapojili i litvínovští městští strážníci. Zatím v prvních dnech vše řešili domluvou, rozdali řadu tiskopisů k odůvodnění vycestování mimo okres, i několik roušek.

Městští policisté denně provádějí kontroly nejen v ulicích, ale namátkově kontrolují také desítky vozů. "Někteří řidiči u sebe neměli správný tiskopis, proto jim je strážníci předali. Muže z Oseka, který jako důvod návštěvy Litvínova uvedl nákup, museli strážníci z města vykázat a poslat domů," uvádějí strážníci v přehledu událostí, kterými se v minulých dnech zabývali.

Několikrát se podle jejich zjištění také ukázalo, že řidič veze ve vozidle jiné než rodinné příslušníky, a přesto nemá respirátor ani jinou ochranu dýchacích cest.

Strážníci také navštívili zdejší autoservisy, aby informovali tamní zaměstnance, že nemohou bezdůvodně pouštět zákazníky do uzavřených prostor servisu.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací