Čtvrtek 4. březen 2021
Svátek má Stela

Klášterec nad Ohří - Až do odpoledních hodin probíhalo vyšetřování tragické havárie u Vernéřova nedaleko Klášterce nad Ohří na silnici I/13.

Při nehodě podle informací hasičského záchranného sboru zahynuli dva lidé. Podle informací našeho deníku jsou dvě oběti dopravní nehody z osobního automobilu, který se srazil s lehkým nákladním vozem.

Pokračuje tím série smrtelných dopravních nehod v Ústeckém kraji. Za posledních sedm dní jde již o pět obětí. V minulém týdnu došlo v Ústeckém kraji ke 204 dopravním nehodám a haváriím. Tři lidé byli usmrceni – dva na Litoměřicku a jeden na Lounsku.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací