Čtvrtek 4. březen 2021
Svátek má Stela

ČR - Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) navrhli podat obžalobu na dvaašedesátiletého muže pro spáchání trestného činu vyhrožování teroristickým trestným činem.

Podle závěrů vyšetřování tato osoba koncem října loňského roku umístila pod smyšleným profilem na sociální síť Facebook v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem výhružku všem policistům a členovi vlády, že pokud od následujícího dne nebudou otevřeny všechny restaurace a bary, vjede kamionem do lidí, které usmrtí stejným způsobem jako Olga Hepnarová (případ z roku 1973).

"Trestní stíhání obviněné osoby probíhá na svobodě. V případě pravomocného rozsudku hrozí trest odnětí svobody od 5 do 15 let. Spisový materiál s návrhem na podání obžaloby byl tento týden předán na Vrchní státní zastupitelství v Praze," sdělil mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací