Sobota 10. duben 2021
Svátek má Darja

Telnice, Krušné hory – Provozovatelé skiareálu Zadní Telnice na Ústecku se rozhodli spusti během víkendu 23. a 24. ledna vleky, a to i přes vládní nařízení, která to zakazují.

„Chtěli bychom vás všechny, kdo se k nám zítra chystáte ujistit, že opravdu pojedeme. Pojedou všechny vleky, které ve středisku máme. A také bychom vás chtěli ujistit, že vy jako zákazníci nenesete byť sebemenší odpovědnost, ta je na straně provozovatele areálu. Takže kdo si chce zajezdit, tak zítra na Telnici!“ uvádějí provozovatelé na svých facebookových stránkách. Informaci potrvrzují i na svém webu. Sportovce požádali, aby přijeli s ochranou nosu a úst v kategorii FFP2.

Zároveň upozorňují, že provoz může být omezen kvůli zásahu bezpečnostních složek státu.

Otevřena má být i půjčovna, prostor pro sáňkování a bobování nebude. Kromě Slalomáku jsou připravené všechny tratě. Vleky pojedou od 9 – 16 hodin.

Provozovatelé skiareálů jsou k podobným krokům donuceni z existenčních důvodů, podpora ze strany státu je pomalá a nedostatečná a dlouhodobě nepřipravená, vysvětlují.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací