Pátek 5. březen 2021
Svátek má Kazimir

Chomutovsko - Chomutovští kriminalisté žádají o pomoc při objasnění zvlášť závažného zločinu loupeže, ke kterému mohlo dojít dne 11. prosince 2020 na přesně nezjištěném místě v katastru měst Chomutova nebo Jirkova.

Obracejí se na veřejnost se žádostí, aby se na policii přihlásil svědek – řidič (nejspíše dodávkového vozidla), který dne 11.12.2020 někdy v odpoledních hodinách přivezl na služebnu Obvodního oddělení Policie ČR v Jirkově zmateného muže hovořícího ruským nebo ukrajinským jazykem, vysadil ho před služebnou a odjel.

"Dotyčný muž měl mít poraněnou nohu a odřeniny v obličejové části, vypadající jako po pádu do křoví. Zraněný muž měl na sobě obyčejné teplákové černé kalhoty, zelenou mikinu s dlouhým rukávem a boty zn. Reebok černé barvy," uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Muž, který zraněného na služebnu přivezl, byl štíhlé postavy, měl krátké vlasy a na sobě měl mít pracovní montérky.

"Policisté žádají, aby se jim se svým svědectvím přihlásil muž, který zraněného na jirkovské policejní oddělení přivezl, anebo kterýkoli jiný svědek, jenž by měl informace vedoucí k objasnění popsané události. Přihlásit se můžete na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližším obvodním oddělení policie," uzavřela policejní mluvčí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací