Středa 20. leden 2021
Svátek má Ilona

Most - Obviněním z trestných činů skončilo napadení jednoho řidiče. Vyšetřovatel z přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví obvinil 40letého muže z obce na Litvínovsku.

Podle policie měla napadení předcházet jízda dvou osobních vozidel po městě Most. Ani jednomu z řidičů se údajně nelíbila jízda toho druhého. Následně obě vozidla zamířila k jedné myčce. "Vůz napadeného vjel do myčky, druhý řidič svým vozidlem zabránil řidiči v myčce ve výjezdu. Následně mělo dojít k napadení, když se oba řidiči nejprve venku dohadovali a poté měl obviněný poškozeného udeřit pěstí do obličeje, až napadený upadl na zem," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Když se zvedl ze země, tak vyinkasoval další rány pěstí a v důsledku napadení utrpěl několik zranění, se kterými vyhledal lékařské ošetření ve zdravotnickém zařízení, které si vyžádalo pracovní neschopnost a omezení v běžném životě. "Obviněný byl již za výtržnost a ublížení na zdraví v minulosti odsouzen. Za toto jednání může být potrestán odnětím svobody až na tři léta," uzavřela policejní mluvčí.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací