Čtvrtek 21. leden 2021
Svátek má Běla

Chomutovsko – K několika dopravním nehodám došlo od brzkých ranních hodin na silnicích Ústeckého kraje. Policisté hlásí také řadu nehod na Chomutovsku.

Záchranné složky vyjely v 5:49 hodin k havárii osobního auta u Račetic na Chomutovsku. Auto tam narazilo do stromu. Hasiči poskytli zraněnému člověku předlékařskou pomoc. Z vozu jej vyprostili a předali Zdravotnické záchranné službě.

Na silnici č. 7 u obce Hora sv. Šebestiána došlo v ranních hodinách v zatáčce za čerpací stanicí k havárii kamionu, který leží v příkopu. Na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce, místo je průjezdné v obou směrech.

V Chomutově v ulici Beethovenova se srazila dvě osobní auta, nehoda je bez zranění osob.

Na dálnici D7 se v ranních hodinách na 66. kilometru na trase Postoloprty - Chomutov srazilo nákladní auto s osobním. Nehoda tvoří překážku na vozovce, průjezd je možný se zvýšenou opatrností.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-chomutovsko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací